SETA bay&bayan kuaförü olarak 2016 yılında Ankara’nın Keçiören ilçesinde kurulmuş olmanın gururuyla, güzellik ve saç alanında uzman kadromuzla değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Amacımız, müşterilerimize alanımızdaki en yeni yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, kaliteli hizmetlerle sunarak sizleri memnun etmektir.

Temel vizyonumuz, sizin görüş ve taleplerinizi önemseyerek sürekli gelişime açık olmaktır. İşini seven, uzman ve profesyonel kadromuzla, konforlu dizaynı olan salonumuzda, hijyen ve temizliğe gösterdiğimiz özenle sizi evinizde gibi hissettirmek için çalışmaktayız.

Bayan kuaför ünitemizde saç modelleri dışında tesettür tasarımı, saç bakımı, perma, röfle, balyaj, manikür-pedikür ve cilt bakımları gibi çeşitli hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve kalitemizi arttırıyoruz.

SETA bay&bayan kuaförü olarak, siz değerli müşterilerimizin güzelliğini ve stilini ön planda tutuyoruz. Sizleri memnun etmek ve en iyi hizmeti sunmak için heyecanla çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizleri SETA ailesine bekliyoruz.